ALBUM – “Tylko Ty i ja” [NEW LIFE’m] 3/5 (1)

SPIS UTWORÓW:

 1. Przemień mój czas
 2. Ty jesteś moją mocą
 3. Pod stopami woda
 4. Mam Ciebie, mam Ciebie
 5. Gdy zaprosisz mnie
 6. Bóg w Trójcy Jedyny
 7. Taniec na cześć Boga (Yalla)
 8. Panie do kogo pójdziemy
 9. Wdzięczność, Uwielbienie i Chwała
 10. Klęczę dziś przed Tobą
 11. Tylko Ty i ja w pieśni bez słów
 12. Żarliwa miłość
 13. Błogosławię Ciebie Boże mój
 14. Tęsknie za Tobą Panie
 15. Uświęć wargi nasze
Data premiery: 2016-11-18
 
Modlitwa, wspólnota, radość – te trzy słowa oddają charakter płyty „Tylko Ty i ja”. Znajdują się na niej żywe, pełne energii piosenki, które są wyrazem modlitwy zespołu. Joachim Mencel – jeden z producentów muzycznych albumu – dodaje: „Nowe piosenki New Life’m to bardziej gitarowe brzmienie, proste dźwięki, jednogłosowy chór symbolizujący śpiewający lud Boży i wspaniały głos Agnieszki Musiał. „Wszystko na chwałę Boga” – mówi Marcin Pospieszalski – współproducent muzyczny krążka „Tylko Ty i ja”. 
 
Na krążku znajdzie się 15 piosenek autorstwa członków zespołu oraz dwóch wyjątkowych dla New Life’m osób: Beaty Mencel i Lidii Pospieszalskiej. Teksty utworów w wielu momentach to wprost modlitwy do Boga. Jak mówi gitarzysta zespołu – Robert Cudzich: „Główną intencją tworzenia piosenek na płytę „Tylko Ty i ja” była ich przekładalność na jak najszerzej rozumianą modlitwę. Płyta może stanowić tło do modlitwy, jak również poprzez swoja prostotę może być wykorzystana do nauki nowych piosenek na spotkania modlitewne czy w niektórych przypadkach na oprawę liturgiczną.” W nagraniach uczestniczył zespół New Life’m w składzie: Agnieszka Musiał (vocal), Robert Cudzich (gitara), Piotr Jankowski (perkusja), Joachim Mencel (fortepian, Rhodes), Marcin Pospieszalski (bas, skrzypce). Ponadto na płycie usłyszymy gościnnie: Sławka Kosińskiego (gitara) oraz Chór Joyful Voice pod kierownictwem Agnieszki Kiepuszewskiej. 

Utwory na płycie

Spotify

[spotifyplaybutton play=”https://open.spotify.com/album/5fmOYThBgSLKQC8Go5rJRd” view=”coverart” size=”0″ sizetype=”big” theme=”white”]